Hennaüritusi sel poolaastal

Järgmine hennaüritus on 30.01 Tallinnas, Kamibis (Sõpruse pst 2a). Täpsem info – www.kamibi.com
Mõttes oli, et teeks ühed näidisvärvimised, teeks nats hennamaalinguid ja muidugi ma räägiks sellest ja tollest, aga põhirõhk on ikkagi henna kasutamisel juuste jaoks. Tuleb kõhutantsija – üks vähemalt, võib-olla ka mitu. 🙂 Saab Egiptuse datleid ja aafrika teed. Mina tassin katsetamiseks-näppimiseks kaasa Punase Kassi muid asju. No amlast inimesed ei usu enne KUI hea see on, kui nad ise koorimist proovinud pole… 🙂 Serai müüb igasuguseid ilusaid asju ihule ja hingele.
Muu hulgas räägin ka Punase Kassi uutest asjadest ning võtan neid proovimise-näppimise jagu kaasa.
Näidisvärvimise osas – teeme maasikblondi, punase, pruuni ja süsimusta pea. Punase, musta ja pruuni modellid on olemas. Maasikblond on veel kuidagi õhus.
Ma võin oma juustel jälle puust ja punaseks henna ja blondeerimise tulemust näidata (minu meelest hakkavad triibud ära kaduma…)
Ilmselt on mul koonus kotinurgas kaasas ja saab kõike küsida. Ma arvan, et tandem juuksur-hennataja on üsna vastusevõimekas. 🙂

Tartus saab aga aprilli lõpus osaleda esimesel ametlikul hennakoolitusel Eestis – Tartu Rahvaülikool kutsus mu õpetama, nii et kel soovi, suhelge Rahvaülikooliga. Rõhuasetus on hennal kehakaunistusena – hennamaalingud siis.
Praegu panime asjad paika nii, et on 4 kokkusaamiskorda à 2 tundi ja 15 minutit, esimene kohtumine peaks olema aprilli viimasel nädalal. Vist sai sedasi. Räägin hennast, pastade segamisest, segame ise pasta kokku, ma õpetan töövahenditega ringi käima ja katsetame erinevaid mustrite stiile. Grupi max suuruseks on esialgse arvestuse järgi 10 inimest.

Kui vahepeal improvisatsiooniliselt veel midagi kujuneb, eks ma siis annan ikka teada.

2 kommentaari

  1. Liisa said,

    jaanuar 25, 2010 kell 2:28 p.l.

    lugesin et teil maasikablondi modell võib olla puudub pakuksin ennast kui sobiks 🙂 aga jah tulen kindlasti sellele üritusele 🙂

  2. Mannu said,

    jaanuar 29, 2010 kell 7:25 e.l.

    mina võin ka vabalt maasikablondi modelliks tulla! 🙂


Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: